gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Adopce na dálku

Valentýnská cukrárna na gymnáziu

V pátek 13 .2.  jsme v 7.30 opět otevřeli dveře naší Cukrárny U Mary, abychom společně oslavili svátek sv. Valentýna. Cukrárna nabízela pralinky, dorty, zákusky, sušenky, drobné dárky, květiny a mnoho dalších maličkostí, které udělaly radost všem zamilovaným.

Jako již tradičně  tato charitativní akce konala na podporu indické dívky Mary, kterou jsme jako škola „adoptovali“ v projektu Adopce na dálku.

Číst dál...

Cukrárna a obchůdek U Mary 18.11.2014 v učebně NJ 223

 Se studenty německého jazyka jsme se rozhodli u příležitosti oslavy Dne studentů 18.11.  2014 podpořit již počtvrté charitativní projekt gymnázia Adopce na dálku, neziskovou organizaci Dobrý anděl, která finančně pomáhá rodinám  v tísni z důvodu onkologického nebo jiného závažného onemocnění a oddělení LDN českolipské nemocnice. Naši učebnu němčiny jsme opět  proměnili na obchůdek a cukrárnu, kde si již od 7.50 každý mohl vybrat z mnoha domácích dobrot,  zakoupit dárky – náušnice, relaxační polštářky,vánoční svícny, malované kamínky a další drobnosti.

Číst dál...

Mí drazí přátelé z Gymnázia v České Lípě,

Doufám, že se vám všem daří dobře. Děkuji vám za dopis společně s dárky. Byla jsem šťastná, když jsem je dostala. Dozvěděla jsem se, že 26. září slavíte Den jazyků. Bylo zajímavé slyšet i o dalších oslavách, které jste mi popsali.

Číst dál...

Moji milí přátelé z gymnázia,...

Ani nevím, co vám mám napsat po přečtení dopisu z ledna a po té, co jste mi poslali překrásné obrázky kavárny U Mary ze Studentského dne. Malá slova vděčnosti nemohou postihnout hodnotu toho, co jste pro mě udělali. Jsem skutečně velice hrdá na to, že mě podporujete a způsob, jakým shromažďujete peníze na mé vzdělání je obdivuhodný. Děkuji tímto vám všem za vše a ráda bych vyjádřila svou hlubokou lásku Veronice, učitelce, která vymyslela kavárnu U Mary. Děkuji za všechny dárky, které jste mi poslali.

Číst dál...

Milí přátelé z Gymnázia Česká Lípa,....

Začínám svůj dopis se srdečnými pozdravy vám všem a vašim rodinám. Vím, že už vám dávno začal nový školní rok a že se musíte hodně učit. Věřím, že každý z vás měl nádherné prázdniny.

Byla jsem velice šťastná, když jsem dostala váš dopis a dárečky, které byly přiloženy. Ráda bych vám napsala, že jsem změnila plány a rozhodla jsem se, že se nestanu lékařkou, protože studium je příliš dlouhé. Budu se věnovat byznysu.

 

Číst dál...

Jste zde: Home Adopce na dálku