gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Různé

Seznámení s nelékařskými profesemi v nemocnici

Studenti 2. A jako první využili nabídku českolipské nemocnice a seznámili se s odbornými vysokoškolskými nelékařskými profesemi, které lze v tomto zdravotnickém zařízení vykonávat.

Číst dál...

Máme novou studovnu

V pondělí 5. února byla uvedena do provozu nová speciální místnost pro žáky vyššího stupně gymnázia - tzv. tichá studovna. Interiér této místnosti navrhla absolventka naší školy architektka Tereza Šváchová, o realizaci se postaral především správce budovy pan Petr Kocourek, ale i někteří učitelé.

Číst dál...

Hodiny moderní chemie opět u nás ve škole

Již několik let spolupracujeme s VŠCHT Praha, jednou z forem této spolupráce jsou právě Hodiny moderní chemie. Tento projekt VŠCHT popularizuje chemii a moderní chemické obory a tím se snaží přiblížit chemii studentům středních škol.

Dne 1. února 2018 jsme na našem gymnáziu přivítali dva zástupce z VŠCHT Praha, ti předvedli našim studentům zábavné pokusy ze světa chemie. Dopolední základní program trval jednu vyučovací hodinu a vystřídali se na něm studenti kvarty a prvního ročníku čtyřletého studia.

Číst dál...

Studentské prezidentské volby – 2. kolo

Druhé kolo studentských prezidentských voleb se na naší škole konalo 16. 1. 2017. Zúčastnilo se celkem 192 voličů nad 15 let. Šest hlasovacích lístků bylo neplatných. Vůle studentů rozhodla o vítězství Jiřího Drahoše počtem 169 hlasů. Druhý kandidát Miloš Zeman získal pouze 17 hlasů.

Číst dál...

Naše gymnázium dnes ráno :-)

 

Číst dál...

Jste zde: Home Aktivity Různé