gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nepřehlédněte

Různé

Hostem paluby „Žluté ponorky“ byl pan Michael Žantovský

 Dnem 12. 6. 2018 jsme otevřeli nový projekt s názvem Na palubě Žluté ponorky. Jedná se o cyklus přednášek, debat a setkání s různými zajímavými osobnostmi, které zveme do naší školy pro naše studenty.

Číst dál...

Průvodce - brigádník - nabídka hradu Lipý

INFORMAČNÍ LETÁK ZDE

Debata s šéfredaktorem Respektu

 V úterý 6.3. naši školu poctil svou návštěvou jeden z našich nejlepších novinářů, šéfredaktor týdeníku Respekt, pan Erik Tabery. Zájem o tuto akci byl mezi studenty velký, sešlo se jich kolem stovky. Pan Tabery hovořil o své poslední knize Opuštěná společnost (nominované nyní na cenu Magnesia Litera), ve které se věnuje vývoji české společnosti od vzniku republiky po současnost.

Číst dál...

Poděkování za charitativní činnosti

Učitelé a žáci naší školy se charitativním aktivitám věnují již dlouhodobě a každý rok se snaží finančními prostředky takto získanými podpořit potřebné v našem městě či regionu.

A někteří z nás dělají ještě víc - právě takovým příkladem je studentka 3. ročníku Barbora Sukovatá. Ve svém volném čase dlouhodobě navštěvuje seniory na Oddělení sociálních lůžek českolipské nemocnice a věnuje se jim. Za tuto svou činnost získala v pondělí 5. března "Cenu Dˇ" města Česká Lípa.

Více viz: http://www.mucl.cz/cenu-d-ziskala-studentka-gymnazia-barbora-sukovata/d-28614

Číst dál...

Seznámení s nelékařskými profesemi v nemocnici

Studenti 2. A jako první využili nabídku českolipské nemocnice a seznámili se s odbornými vysokoškolskými nelékařskými profesemi, které lze v tomto zdravotnickém zařízení vykonávat.

Číst dál...

Jste zde: Home Aktivity Různé