gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Nepřehlédněte

Různé

Podzimní charitativní akce školy

Začátek prosince je pro nás vždy velmi pozitivní, neboť jsou nám zasílány certifikáty ze sbírek, které naši dobrovolníci z řad studujících pomáhali organizovat i v našem městě. Celý den trávili pochůzkami, prodejem dárkových předmětů a sbíráním příspěvků od dobrovolných dárců.

Číst dál...

Konkurzní řízení na místo ředitele(ky) školy

Rada Libereckého kraje vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Gymnázia Česká Lípa.

25. studentské odpoledne – hezké to bylo!

V pondělí 18. 11. před dvanáctou hodinou začaly ve škole „velké manévry“ – studenti se ze svých tříd přesouvali do nejrůznějších prostor budovy, aby využili pestré nabídky aktivit pro ně připravených. Akce připomínající 17. listopad jako Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva začala ve vestibulu, kde se rovněž nachází výstava k výročí roku 1989, zazpíváním Modlitby pro Martu. A pak už každý podle toho, co mu bylo milé, co ho zajímalo.

Číst dál...

Cukrárna U MARY a další charitativní projekty

 Společně se 78 žáky a žákyněmi naší školy jsme se rozhodli u příležitosti oslavy

dne studentů 18. 11. 2019 již  9. rokem podpořit charitativní projekt gymnázia. Naši chodbu u učebny němčiny jsme proměnili na cukrárnu, kde si již od rána až do 14 hodin každý mohl vybrat z mnoha domácích dobrot.Úsilí, které jsme tomu spolu s rodiči, prarodiči a přáteli věnovali, bylo oceněno nejen vybranou  částkou  10.250 Kč, ale i pochvalou všech nakupujících, kteří se často i několikrát vrátili, aby ochutnali další a další zákusky.

Číst dál...

Dopis od absolventky

Před týdnem jsem objevila v elektronické poště zprávu od naší bývalé studentky. Vlastně nebyla určena pouze mně, a tak ji s jejím svolením zveřejňuji. Domnívám se, že je to dobrá zpráva nejen pro učitele, ale i pro naše současné žáky, kteří někdy pochybují… Jistě, naše škola není jednoduchá, ale ten dobrý pocit by se měl nejdéle po dokončení vysoké školy dostavit. :o)

Helena Paszeková, ředitelka školy

Číst dál...

Jste zde: Home Aktivity Různé