gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sport

Pohár Josefa Masopusta- okresní kolo ve fotbalu

Dne 18. 4. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje okresního kola ve fotbalu středních škol.

Na turnaj se přihlásilo 5 českolipských škol -  SOU 28. října (pořádající škola), průmyslová škola, obchodní akademie, Euroškola a my. Turnaj se hrál systémem každý s každým a od počátku bylo jasné, že o vítězství se utkáme my s Euroškolou, se kterou jsme hráli nerozhodný zápas.

Číst dál...

Několikanásobný úspěch v okresním kole OVOV

Dne 19. 4. 2018 zvítězilo naše družstvo ve všestranném závodě OVOV (přeskoky přes švihadlo, kliky, trojskok, běh, hod medicinbalem), kdy se naši dva závodníci dostali přes hranici 4000 bodů, což se jinému družstvu nepovedlo. V soutěži jednotlivců jsme vyhráli tři kategorie a získali další krásná umístění.

Smíšené družstvo: R. Groesbeck, A. Sazamová, D. Suchá, Nadia Van Wassem, M. Kec, J. Moravík, T. Novák, J. Zátka

Číst dál...

Florbalistky v republikovém kole

Po vyhrané krajské eliminaci postoupila naše děvčata do celostátního kola florbalového turnaje KB  FLORBAL CHALLENGE  -  Národní finále  Západ. Časně ráno 28. 3. 2018 odjížděla děvčata do Prahy – ve sportovní hale v Bráníku je čekalo změření jejich sportovních dovedností s ostatními družstvy.

Číst dál...

Výhra volejbalistů v okresním kole

V pátek 23. 3. 2018 pořádalo Gymnázium Česká Lípa také okresní kolo ve volejbalu - do tělocvičny gymnázia nastoupili tentokrát volejbalisté středních škol. Turnaj chlapců neměl zcela jasného favorita. Pět družstev celkem v deseti zápasech bojovalo o každý bod a diváci viděli řadu pěkných volejbalových akcí. Nejlepší volejbal předváděla družstva Gymnázia Česká Lípa a SPŠ Česká Lípa, která se v závěru turnaje utkala o první místo.

Číst dál...

Úspěch florbalistek v krajském kole 2018

Po přesvědčivém vítězství v okresním kole florbalistky opět postoupily do krajského  finále. Turnaj se konal v Městské sportovní hale v České Lípě 22. 3. 2018. I když letos do značné míry obměněné družstvo nemá ve svém středu ani  jednu aktivní  hráčku, do turnaje nastoupilo s velkým odhodláním.

Číst dál...

Jste zde: Home Aktivity Sport