tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dne 9.10.2018 proběhl v Novém boru turnaj ve stolním tenisu.

Stolní tenis je v našem okrese stále velmi živým sportem a i v řadách našich studentů jsou aktivně hrající i velmi šikovní hráči tohoto atraktivního sportu. S těmito žáky se pravidelně účastníme okresních i krajských kol.

celý článek ZDE

KRAJSKÉ KOLO OVOV

Dne 21. 5. 2018 naše vítězné družstvo z okresního kola jelo předvést své výkony na krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů do Stráže pod Ralskem.

Za krásného počasí družstvo postupně absolvovalo 6 disciplín: skok daleký, 60m, shyby, leh sedy, hod míčkem a 1000m. V konkurenci družstev z deseti škol jsme nakonec získali krásné šesté místo, kdy mezi 4. a 6. místem byly minimální bodové rozdíly (např. od pátého místa nás dělily pouhé dva body).

Číst dál...

Děvčata z tercie opět reprezentují gymnázium

Studentky z tercie se na jaře zúčastnily dalších sportovních soutěží.

Děvčata nejdříve vytvořila družstvo na volejbal. Na okresní kolo družstvo odjíždělo na „zkušenou“, protože pro většinu dívek to byla první volejbalová utkání. V kategorii byly nejmladší. Přesto mohly být spokojené – obsadily 3. místo.

Číst dál...

BRONZOVÉ MEDAILE Z POHÁRU ROZHLASU

Mladší žáci a žákyně se 11. 5. 2018 účastnili okresního kola Poháru rozhlasu v Jablonném v Podještědí a družstvo dívek skončilo na výborném třetím místě. Mezi nejlepší výkony patřily tyto:

Číst dál...

Pohár Josefa Masopusta- okresní kolo ve fotbalu

Dne 18. 4. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje okresního kola ve fotbalu středních škol.

Na turnaj se přihlásilo 5 českolipských škol -  SOU 28. října (pořádající škola), průmyslová škola, obchodní akademie, Euroškola a my. Turnaj se hrál systémem každý s každým a od počátku bylo jasné, že o vítězství se utkáme my s Euroškolou, se kterou jsme hráli nerozhodný zápas.