gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sport

Úspěch stolních tenistů v kraji

Děkujeme studentům z kvinty A, kteří se zúčastnili již v říjnu krajského kola ve stolním tenisu v Liberci. Jmenovitě Jan Budka, Tomáš Hlobeň a Tomáš Holmajer, kteří nás vzorně reprezentovali a přivezli krásné třetí místo. Navazáli tak na úspěch z okresního kola, kde s přehledem opět vyhráli, i když postoupili do starší věkové kategorie. V krajském kole Tomáš Holmajer nahradil úspěšného Michala Vana z okresu, který se ale již nevešel datem narození do vyhlášené věkové kategorie.

Za TV děkuje Jana Mlynářová

Třetí místo v krajském kole pro čtyři statečné

Ve čtvrtek 5. 10. 2017 se konalo v Jablonci nad Nisou v areálu „ Břízky“ krajské kolo v přespolním běhu. Družstvo vyslané Gymnáziem Česká Lípa bylo oslabeno o několik studentek, které se z reprezentace omluvily ze zdravotních, či studijních důvodů – poměřit své síly v krajské konkurenci tak odjely pouze čtyři závodnice.

Číst dál...

Sbírka medailí z okresního kola ve stolním tenise

Dne 5. 10. 2017 jsme se zúčastnili okresního kola ve stolním tenise v Novém Boru na ZŠ nám. Míru.

Chlapci měli zastoupení ve všech kategoriích a ve všech kategoriích také bodovali na předních místech, středoškoláci obsadili místo první. Všechny turnaje byly vyrovnané a soutěžící se přetahovali o každý míček, ale ve zbývajících kategoriích na nás zbyla místa druhá. Celkově jsme si tedy přivezli jedno první místo a tři druhá místa.

Číst dál...

Republikové finále OVOV 2017

Ve dnech 7. – 9. září 2017 se konalo v Brně na stadionech VUT republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

  Celý závod probíhal pod patronací olympijských vítězů Roberta Změlíka, Romana Šebrleho a Šárky Kašpárkové.

Závodilo se v deset disciplínách:

Číst dál...

Přesvědčivé vítězství atletek

Dne 13. 9. 2017 Gymnázium Česká Lípa pořádalo okresní kolo Středoškolského atletického poháru. Závody se konaly na Městském stadiónu u Ploučnice a v jednotlivých atletických disciplínách zde soutěžilo téměř devadesát závodníků. S náročnou organizací pomohli i někteří studenti naší školy, a proto jim patří poděkování za přispění k hladkému průběhu sportovní soutěže.

Číst dál...

Jste zde: Home Aktivity Sport