gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Zahraniční výjezdy

EUROPE MAKE IT BETTER

 Osm gymnazistů se opět vypravilo díky spolupráci s organizací Brno for you na cesty. Poznat nové mladé lidi z evropských zemí, procvičit si anglický jazyk a zažít něco nového. Cílem byl polský Poronin, místo důvěrně známé studentům ze sexty a kvinty, kteří tam byli v roce 2017 na projektu  LET´S PLAY TOLERANCE.

Číst dál...

Oxfordské debaty na projektu Talk, talk

Studentky z 7AV se v únoru  vypravily na projekt ,,Talk, talk“. Jednalo se  o projekt financovaný z grantu Erasmus + a vyjely díky osvědčené spolupráci s neziskovou brněnskou organizací.  Dívky  celou akci několika větami zhodnotily a přidaly inspirativní postřehy týkající se Oxfordských debat.

Číst dál...

Projekt AVOID THE HATE

 Oslavit příchod nového roku v Rakousku a strávit zde nezapomenutelný týden v rámci projektu Avoid the hate se podařilo dvěma studentkám z kvinty Janě Bartákové a Bětce Kafkové. Projekt byl opět hrazen z prostředků Erasmus+. Jsem velmi ráda, že spolupráce s neziskovými organizacemi je stále intenzivnější a stále více studenů využívá možnosti vyjet do evropských zemí, procvičit si anglický jazyk a poznat nové mladé lidi z různých zemí. Bětku jsem poprosila o krátké zhodnocení projektu.

Číst dál...

Let Me Tell You a Story

 Výjezdy našich studentů do evropských zemí v rámci programu Erasmus + nabírají na obrátkách. Posledním projektem, kterého jsme se zúčastnili,  byl projekt Let Me Tell You a Story v Rumunsku. Studentky ze septimy Kristýnu  Pröllerovou a Lucii Myslíkovou  jsem poprosila  o krátké zhodnocení této akce.

Číst dál...

POLSKO 2019 (Geograficko - historická exkurze)

 Na jaře 2019 pořádáme další výjezd pro studenty vyššího gymnázia (1. - 3. ročník, kvinta - septima), tentokráte navštívíme:

- Krakow, Wroclaw = města s bohatou historií (např. královský hrad Wawel)

- bývalé koncentrační tábory Auschwitz a Birkenau

- bývalý solný důl Wieliczka

- vysílač Gliwice

další INFO ZDE

Jste zde: Home Aktivity Zahraniční výjezdy