gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Různé

Studentské odpoledne 2017

Ve středu 15. listopadu se již po třiadvacáté uskutečnilo Studentské odpoledne, kterým si studenti i učitelé gymnázia připomínají události spojené se 17. listopadem.  Všichni mají na výběr: po skončení čtvrté vyučovací hodiny si udělat volno nebo se zapojit do aktivit pořádaných v různých prostorách školy.

Číst dál...

Modernizovali jsme učebnu informatiky

Od pondělí 1. února mají naši žáci k dispozici modernizovanou učebnu informatiky a výpočetní techniky. Vznikla tak příjemná učební místnost s celkem dvaceti pracovními místy a počítačovými stanicemi, která bude sloužit nejen pro výuku předmětu informatika a výpočetní technika, ale též pro výuku dalších všeobecně vzdělávacích předmětů (zejména seminářů) či pro metodické aktivity učitelů.

Číst dál...

Zpráva pro rodiče a přátele školy

Vzhledem k tomu, že lze předpokládat, že ne ke všem se dostane zpráva prostřednictvím systému Bakaláři, zveřejňujeme tyto informace ředitelky školy také na školním webu:

Číst dál...

Mobilní Bakaláři pro OS Android

Bakaláři – žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních. Určena je pro rodiče a žáky na školách, které používají systém Bakaláři – programy pro školní administrativu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Více ZDE

Konkurz na místo ředitele/ředitelky Gymnázia Česká Lípa

Text vyhlášení konkurzu