tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

INFO DAY Erasmus+

V rámci sdílení zkušeností z projektu "Škola a učitelé 21. století" jsme dne 9. 5. 2018 (symbolicky v Den Evropy) uspořádali seminář nazvaný INFO DAY Erasmus+, na který jsme pozvali zájemce z českolipských škol, a to zejména učitele cizích jazyků,  ale také další zaměstnance škol, kteří mají zájem o realizaci podobných projektů na svých školách.  Celkem se sešlo 18 účastníků ze 6 škol.

Program semináře zahrnoval celkovou prezentaci našeho projektu, dále představení Příručky dobrých nápadů, kterou jsme na základě zkušeností získaných v rámci projektu vypracovali, a nakonec praktické ukázky aktivit a metod, které jsme si ze zahraničních přivezli. V následné diskuzi se mohli účastníci semináře dozvědět další detaily týkající se realizace a zkušeností z projektu.

Mgr. Jana Triguinho, koordinátorka projektu

Jste zde: Home Projekty EU Erasmus+ Jednotlivé výjezdy INFO DAY Erasmus+