gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Expedice

Přihlášky na Expedici

Upozorňujeme studenty, že už je možné přihlásit se na Expedici Litva 2012. Program a další informace si můžete stáhnout na následující adrese. Součástí souboru je i přihláška. Zde.

 

 

Cíl Expedice 2012 vybrán

V minulých dnech jste měli možnost vybrat si cíl Expedice 2012. Více než polovina z vás preferovala Litvu. Nabízíme vám pro začátek návrh programu:

1.den - odjezd navečer, transfer do Litvy.
2.den - národní park Trakaj, ubytovaní Vilnius
3.den - hlavní město Litvy Vilnius, další střed Evropy, zavřená jaderná elektrárna Ignalina
4.den - přejezd k pobřeží, cestou Šiauliai - Mekka křesťanů, hora tisíců křížů, úžasný zážitek i pro nevěřící, večer u Baltského moře
5.den - celodenní výlet na Kurskou kosu, nejvyšší písečná duna Evropy, Rusko na dohled, koupačka
6.den - výlet do Puoke, Mosedis, Kuldiga - bludné balvany, park totality, nejdelší vodopád Evropy (v Lotyšsku)
7.den - návrat do Polska, cestou Kaunas, ubytování v Suvalkách
8.den - program v severním Polsku - Mazurská jezera v oblasti Augustowa
9.den - odjezd domů se zastávkami v Grunwaldu (místo bitvy Poláků s křižáky, účastnil se i Jan Žižka) a Toruni (opevněné město, rodiště Kopernika)
10.den - ráno doma

Více informací naleznete v naší skupině na facebooku (Expedice Gymnázia). 

Vyberte si, kam chcete jen na Expedici v roce 2012

Plánovat další Expedici musíme už nyní. Máme několik nápadů v různém stupni rozpracování a byli bychom rádi, kdybyste nám napověděli, kam by se vám chtělo nejvíce. Součástí článku jsou krátké návrhy a anketa. A zde můžete také hlasovat: http://hlasov.at/kgzk

Číst dál...

Expedice Pulec 2011

Již potřinácté se studenti Gymnázia Česká Lípa vypravili na prázdninovou Expedici. V minulých letech mířili především na Balkán, tentokrát dali přednost cílům v České republice. Do zahraničí si šlápli jen ti, kteří vystoupali na nejvyšší horu Saska – Fichtelberg. (Součástí článku jsou rovněž tři videa.)

 

 

Číst dál...

Expedice Pulec 2011 - poslední volná místa

Gratulujeme nově přijatým studentům a nabízíme jim několik míst na letošní gymnaziální Expedici, která je pojmenována po slavném českém horolezci Sváťovi Pulcovi.

Chcete se seznámit se spolužáky dříve, než nastoupíte v září do školy? Máte možnost během desetidenního výletu do Krušných hor, během něhož poznáme několik českých nej, ale rozdáme si to i v paintbalu s učiteli. Pro více informací si napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Home Expedice