Lanterna futuri - novinky

V týdnu od 10. do 17. února proběhla v německém Grosshennersdorfu další akce v rámci projektu Lanterna Futuri - totiž první zimní akademie, formát určený jako nadstavba pro dosavadní účastníky třídních workshopů.

Z naší školy se zúčastnilo deset studentů, kteří si vyzkoušeli práci v dílně hudební, divadelní a filmové. Sjednocujícím prvkem bylo tentokrát téma „Luxus". Pod vedením zkušených odborníků v závěru týdne předvedli studenti multimediální show a samozřejmě zde i v průběhu práce vznikla nová mezinárodní přátelství.

Podrobnější informace a zejména mnoho fotografií ze zimní akademie Lanterna Futuri najdete na www.lanternafuturi.net/blog

Další akcí Lanterny bude již od 2. března projektový týden sexty A, kdy se studenti této třídy rozjedou do Niedamirowa, Grosshennersdorfu a Radvance, aby celkem v sedmi tvůrčích dílnách pracovali společně se svými polskými a německými kolegy na tématu Iluze.

Jste zde: Home Lanterna futuri Lanterna futuri - novinky