Další projektový týden Lanterna Futuri

V týdnu od 11. do 17. března absolvovali netradiční výuku v rámci mezinárodního projektu  Lanterna Futuri žáci třídy VI.A. V německém Grosshennersdorfu a v polském Niedamiróvě probíhalo celkem pět tvůrčích dílen pod vedením zkušených odborníků. Studenti si tak vyzkoušeli tvorbu divadelní, hudební, fotografickou, výtvarnou a textovou. Společným obecným tématem a jednotící myšlenkou veškeré práce byla tentokrát Spravedlnost x nespravedlnost.

Naši žáci společně se svými vrstevníky z Polska a Německa vymysleli opět řadu zajímavých věcí, kterými prezentovali činnost svých dílen na pátečních závěrečných projekcích. Důležité je i to, že poznali nové způsoby práce, uplatnili svou kreativitu a zejména se osobně setkali s mladými lidmi ze zemí, s nimiž ta naše sousedí, a navázali přátelské kontakty tak, jak by to mělo mezi dobrými sousedy fungovat. A to je  hlavní smysl celého projektu.

Nabízíme též několik fotografických ukázek.

Jste zde: Home Lanterna futuri Další projektový týden Lanterna Futuri