Vánoce s eTwinningem

Před Vánocemi dorazily do školy dárky pro žáky, kteří pracovali v eTwiningu v loňském a letošním roce školním roce.

Například projekt, který letos realizuje kvarta, je náročný a netradiční. Jmenuje se Our life mottos a jeho veřejná stránka je na této adrese: https://twinspace.etwinning.net/9970/home

Je založen na citátech, které se týkají určitého tématu. Pro prosinec bylo zvolena téma láska a přátelství. Každý si vybral svůj citát a vložil jej na společnou zeď / padlet /. Naši studenti též vytvořili přáníčka, která poslali do všech partnerských zemí na jejich strom přání.

I naše škola má své stromy přání, jeden je u vchodu do školy a druhý stojí ve vestibulu. Svá přáníčka na něj vytvořili žáci nižšího gymnázia v hodinách výtvarné výchovy a dali si skutečně záležet. Během příštího týdne přibydou ještě přání ze zahraničí.

Mgr. Naděžda Kadlecová

Jste zde: Home Mezinárodní projekty Vánoce s eTwinningem