eTwinning projekt dokončen

Studenti kvarty pracovali celý školní rok na neobvyklém projektu nazvaném Our Life Mottos, který se skládal z devíti oblastí našeho života vyjádřených citáty, idiomy a příslovími. Ke každému tématu jsme vyhledávali vhodné myšlenky, které jsme ztvárnili různým způsobem. Ať už to byly diskuze na Padlet.com, prezentace v powerpointu, Prezi a jiných formátech.

Zahráli jsme si také několik jazykových her, seznámili se se školami v partnerských zemích, mezi které patřili velmi aktivní Poláci, Italové, Turci a také děti z Gruzie, které se ovšem potýkaly s technickými problémy. Poláci prezentovali naši několikaletou společnou práci na národní konferenci eTwinningu ve Varšavě a měli veliký úspěch. Teď už jen požádáme o certifikát kvality a budeme čekat, jak to dopadne. Držte nám palce.

Na naši práci se můžete podívat na veřejném blogu:

Mgr. N. Kadlecová

Jste zde: Home Mezinárodní projekty eTwinning projekt dokončen