gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Olympiády

Školní kolo olympiády v českém jazyce

Dne 7.11.2012 proběhlo na naší škole školní kolo olympiády v českém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a studenti se potýkali jak s jazykovými úkoly, tak se slohovou prací na zadané téma. Z každé kategorie postupují dva nejlepší do okresního kola, které se bude konat 7.2.2013. Z I. kategorie (tercie, kvarty) jsou to Ondřej Vosála z III.A a Diana Rybová z IV.A. Ze II. kategorie (střední školy) postoupili Klára Teplá ze VI.B a Adéla Česenková ze VII.A.

Blahopřejeme.

Krajské kolo logické olympiády

V pátek se naši studenti účastnili krajského kola logické olympiády.
V kategorii středních škol obsadil Tomáš Novotný 2. místo a Miroslav Hanzelka místo třetí. Postupují do celostátního kola.
Gratulujeme.

Logická olympiáda kategorie C středních škol

Naši studenti 1. – 4. ročníku čtyřletého studia a vyšších ročníků víceletého studia se zúčastnili logické olympiády. Do krajského kola (pátek 2.11. Liberec), kterého se bude účastnit 50 nejlepších studentů z kraje, postupuje 9 studentů našeho gymnázia. Z prvního místa Jan Baborák. Dalšími semifinalisty se stali Miroslav Hanzelka, Cedrik Horčička, Martin Chýle, Jiří Marek, Tomáš Novotný, Jakub Salavec, Matěj Samec a David Tichý.

Všem účastníkům děkujeme a krajským semifinalistům gratulujeme.

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Minulý týden proběhlo na naší škole krajské kolo soutěže „Přírodovědný klokan“. Skvělého výsledku dosáhli v kategorii JUNIOR studenti Cedrik Horčička a Patrik Šváb, kteří získali 97 bodů ze 120 možných.

Umístění studentů v rámci kraje se dozvíme po zpracování výsledků krajským koordinátorem.

Číst dál...

Logická olympiáda druhého stupně základních škol a víceletých gymnázií

I letos se naši studenti prim až kvart zúčastnili logické olympiády. Do krajského kola, které se bude konat v pátek 2.11. v Liberci, postupují Petr Paulík, Pavel Marek, Šimon Kohout, Adam Löffler, Eliška Povolná a Josef Zátka.

Všem účastníkům děkujeme a krajským semifinalistům gratulujeme.

Jste zde: Home Olympiády