Chcete se stát hostitelskou rodinou pro francouzského studenta?

Začátkem října 2017 nás navštíví větší skupina studentů ve věku 13 až 15 let z naší partnerské školy Collège Le Bastion z Carcassonne (jižní Francie). Jedná se o žáky třídy s rozšířenou výukou anglického jazyka, kteří si přejí u nás strávit jeden týden (od neděle do pátku) a seznámit se s životem a kulturními zvyklostmi v České republice.

Pokud byste měli zájem ubytovat francouzského studenta / studentku, ozvěte se se prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hostitelská rodina poskytuje studentovi ubytování, celodenní stravu, zajišťuje jeho cestu do/ze školy a po skončení organizovaného programu mu věnuje svou pozornost. Ubytování by mělo být v samostatném pokoji. Organizovaný program pro studenty probíhá od pondělí do pátku zpravidla od 8 do 16 hodin. Po zbytek času je také možno individuálně domluvit další aktivity.

Přijetí studenta je dobrovolné, odměnou je dobrý pocit, velmi netradiční a obohacující zážitek a možná i nové přátelství.

Jste zde: Home Partnerské výměny Chcete se stát hostitelskou rodinou pro francouzského studenta?