Informace pro maturanty o projektu "Primát"

Jsme skupina vysokoškolských studentů různého věku a různého studijního zaměření, možná jste nám také před lety předávali na střední škole či gymnáziu znalosti.

Nyní nabízíme Vašim žákům pomoc při rozhodování se na jejich další cestě ve studiu, při výběru vysoké školy. Na našem nekomerčním studentském serveru www.primat.cz se mohou s dotazy obrátit přímo na studenty studující jejich zvolenou školu a "zmapovat" si tak "terén" před nástupem na vysokou školu. Dotazy se mohou týkat čehokoliv od přijímacích zkoušek, výuky, možnosti zahraničních pobytů, přes menzu, koleje až po možnosti kulturního či sportovního vyžití pro studenty. Mimo jiné si zde mohou vybudovat již dopředu své "zázemí", prostřednictvím vložených materiálů si usnadnit pro mnohé nesnadný první ročník a díky komentářům vložených k předmětům se mohou také později rozhodnout pro ty nejvhodnější a nejzajímavější pro ně a sestavit si tak nejlépe svůj rozvrh.

Za náš studentský tým

Marin Bartušek

Jste zde: Home Pro maturanty Informace pro maturanty o projektu "Primát"