tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tercie na návštěvě představení mezinárodního divadla BEAR

Dne 8. 4. 2015 navštívilo Českou Lípu americké divadlo Bear. Na dopoledne se tělocvična ZŠ Partyzánská změnila v hlediště a žáci měli možnost shlédnout dvě představení. Druhé představení - pro žáky sedmých až devátých tříd - mělo pomoci dětem pochopit nelehkou gramatiku - předpřítomný čas.

Naši studenti a studentky z tercie byli pozváni na toto představení. Hra nesla název Frank Novotny and present perfect tense .  Zda se to hercům  povedlo, se uvidí později. Přesto však bylo velice důležité, že děti slyšely rodilé mluvčí a měly možnost si s nimi pohovořit. Podívejme se ještě jednou na průřez představením.

Mgr. N. Kadlecová

Jste zde: Home Pro studenty Informace z výuky v předmětech Anglický jazyk Tercie na návštěvě představení mezinárodního divadla BEAR