gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seminář časopisu Gate na naší škole

V úterý 18. 2. 2014 naši školu navštívili zástupci časopisu Gate. Rodilý mluvčí Tobi vedl seminář pro vybrané žáky z kvarty A,B a pohovořil s nimi na téma sportu a olympiády.

Studenti a studentky pracovali na tématu historie NHL a odpovídali na otázky k tématu. I práce ve skupinkách se jim dobře vydařila a na závěr ti nejpohotovější dostali reklamní propisovačku za správnou odpověď. Ovšem nejdůležitější byla schopnost našich studentů komunikovat s rodilým mluvčím bez problémů. Tobi nakonec pochválil naše studenty a prohlásil, že to byla jedna z nejaktivnějších skupin, které v letošním roce navštívil. Děkujeme za návštěvu a též poděkování našim studentům, kteří dobře reprezentovali naši školu.

Mgr. Naděžda Kadlecová

Jste zde: Home Pro studenty Informace z výuky v předmětech Anglický jazyk Seminář časopisu Gate na naší škole