gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Různé

Pomoc Austrálii

 

 Studenti naší školy, kteří občas vyrážejí o víkendech pomáhat přírodě, přišli s nápadem, že část získaných peněz za sběr plodů pro lesní školku a sběr starého papíru, pošlou na sbírku věnovanou „australské přírodě“. Peníze jsou určené na pomoc zvířatům postiženým požáry, na jejich následnou péči a případné vypuštění zpět do přírody. Tuto sbírku organizuje ZOO Praha a vybraná částka se v současné době blíží 15 milionům korun. Věříme, že i náš drobný příspěvek (3 000 Kč) podpoří záchranu ohrožených druhů, které se v důsledku požárů ocitly na samé hranici existence.​
L.Tulková​

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu na našem gymnáziu!

 Naše gymnázium se v lednu 2020 zařadilo mezi organizace zapojené do programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, kam v České republice patří například pražské školy, jako jsou Nový PORG, Park Lane International School, Prague British School, Gymnázium Jana Nerudy v Praze či Gymnázium F.X. Šaldy v Liberci.

Číst dál...

Vánoční koncert 2019

Aspoň něco z letošního vánočního koncertu příležitostného pěveckého sboru Gymnázia Česká Lípa.

 

Naše pomoc se podařila

Z výtěžku našich charitativních aktivit jsme v prosinci předali částku 7 000 Kč pro klienty Domova pro seniory v České Lípě. Rádi publikujeme pro naše žáky a rodiče poděkování paní ředitelky  Sociálních služeb města Česká Lípa Mgr. Jitky Dočkalové. Terapeutické hračky jsou jistě vhodným dárkem pro seniory k nadcházejícím Vánocům.

Mgr. Helena Paszeková

Podzimní charitativní akce školy

Začátek prosince je pro nás vždy velmi pozitivní, neboť jsou nám zasílány certifikáty ze sbírek, které naši dobrovolníci z řad studujících pomáhali organizovat i v našem městě. Celý den trávili pochůzkami, prodejem dárkových předmětů a sbíráním příspěvků od dobrovolných dárců.

Číst dál...

Jste zde: Home Různé