Velmi rádi zveřejňujeme dopis paní ředitelky SMŠ Kvítko:

Dobrý den paní ředitelko,

Dovoluji si Vám napsat několik řádků o perfektní akci, kterou pro našich 12 předškoláků připravila paní Mgr. Lenka Tulková se skupinou žákyň z kvarty. Šest přírodovědných stanovišť s otázkami „na míru“ právě pro tuto věkovou skupinu, bylo dětmi pozorně sledováno, děti odpovídaly věcně a těšilo je pozorovat zajímavosti ze světa přírodovědy.

Skoro dvě hodiny utekly jako voda a děti si ještě odpoledne povídaly o návštěvě děvčat z „velké školy“ Klidná atmosféra a přívětivé jednání provázelo naše děti po celou dobu soutěže. A výsledek? Zvítězily všechny děti, protože se aktivně podílely na soutěži, neostýchaly se hovořit s cizími lidmi a ano, vítěz byl jeden, Karolínka. Kniha jako  odměna se  líbila všem.

Ještě jednou děkuji paní Mgr. Tulkové a kolektivu z kvarty a přikládám pár fotografií.

Alena Kuchařová, ředitelka SMŠ KVÍTKO

Jste zde: Home Různé Velmi rádi zveřejňujeme dopis paní ředitelky SMŠ Kvítko: