Žlutá ponorka 2018

Tradiční závěr školního roku proběhl v tělocvičně, kde byly na společném setkání předány výroční ceny školy, tzv. Žluté ponorky. Těch bylo uděleno celkem 17 a dalších 11 žáků obdrželo ocenění Talent roku 2018, jedná se o projekt pro nadané žáky v oblasti přírodních věd, který organizuje odborný časopis Vesmír.

Závěr setkání poté patřil vyhlášení výsledků štafety a sportovního dne.

Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na shledanou ve škole 3. září!!!

Žlutou ponorku 2018 získali tito studenti a studentky:

Chemie

NG - Jana Bartáková IV.A - 1. místo v krajském kole ChO

VG - Matěj Lang 1.A - 6. místo v krajském kole ChO, člen družstva v soutěži Chemiklání (celorepubliková soutěž) 5. místo.

SOČ

- Adéla Smrčková VII.Ba Barbora Bretová VII.B - 1. místo v krajském kole SOČ - pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času.

Biologie

NG - Aneta Kuchařová IV.A (1. místo v  krajském kole BIO kat.C,  1. místo krajské kolo Zlatý list)

VG - Adéla Sztoláriková VI.A (2. místo v krajském kole BIO kat.B, 1. místo v krajském kole EKO)

TV - Sport

Štěpánka Bisová 3.A- za každoroční reprezentaci školy ve sportovních soutěžích. V tomto roce konkrétně za 1. místo OK a 4. místo KK atletického poháru CORNY, za 1. místo OK a 3. místo KK ve florbale v V. kategorii, za 1. místo KK a 7. místo republikového finále ve florbale v VI. kategorii. Štěpánka v každém družstvu patří k nejlepším hráčkám, vždy dokáže pomoci, povzbudit i poradit.

Český jazyk:

NG - Jana Bartáková IV.A - za reprezentaci školy v národním kole OČJ (8. místo)

VG - Lucie Stratilová 3.A - za reprezentaci školy v národním kole OČJ (11. místo)

Společenské vědy:

Pavlína KašparováVII.A - za pomoc při organizaci besed s pozvanými osobnostmi, za přípravu a organizaci Studentských voleb a za příspěvky v i-novinách z oblasti kultury a volného času.

Cizí jazyky

NG- Jana Bartáková IV.A- aktivní zájem o cizí jazyky ve škole i mimo školu a výborné umístění v konverzační soutěži v AJ:

1.místo školní kolo + 1.místo okresní kolo +1.místo krajské kolo + účast ve celostátní soutěži

VG- Andrea Bínová VII.A

- aktivní zájem o cizí jazyky ve škole i mimo školu a výborné umístění v konverzační soutěži v NJ

1.místo školní kolo + 1.místo okresní kolo +1.místo krajské kolo + účast ve celostátní soutěži+ účast v soutěži Juvenes translatores, kde získala jako jedna z mála účastníků z ČR čestné uznání poroty

Matematika a fyzika a IVT

Anna Salavcová  IV.A3. místo v krajském kole MO Z9, 1. místo v kraji v soutěži Matematický klokan,

1. místo v kraji v matematické soutěži Pangea

Hana Salavcová IV.A1. místo v krajském kole MO Z9, 3. místo v kraji v Logické olympiádě

Matyáš Hřebík  I.A– 1. místo v krajském kole Astronomické olympiády (AO), 7. místo v národním kole AO, 1. místo v okresním kole Pythagoriáda, 3. místo MO Z6

Zeměpis