gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Žluté ponorky 2019 aneb Závěr školního roku

Poslední školní den již tradičně začal shromážděním žáků a učitelů v tělocvičně, kde ředitelka školy Mgr. Helena Paszeková nejprve krátce zhodnotila uplynulý školní rok a poděkovala všem za práci a reprezentaci školy. Studijní průměr žáků školy v roce 2018-2019 činí 1,67 a celkem 179 žáků prospělo ve 2. pololetí s vyznamenáním (z celkového počtu 475 tedy více než třetina).

Poté již nastalo odměňování a oceňování – nejprve za sportovní dny a poté byly předány výroční ceny školy, tzv. Žluté ponorky.

Ty si odnesli následující žáci a žákyně:

EV

Nina Jeřábková, Barbora Hluštíková –  vytvoření výtvarného díla oceněného v  soutěži ke 100. výročí ČR

Bi

Sandra Schacherlová (I.A) – 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý list 
                                                  2. místo v krajském kole Biologické olympiády kat.D

Nikola Malinská (VII.A) – 1. místo v krajském kole Ekologické olympiády
                                            3. místo v krajském kole Biologické olympiády kat.A

 

IVT

Adam Špindler (3AV) – 2. místo v KK soutěže v programování, a to ve smíšené kategorii se SŠ a současně postoupil na republikové kolo do Hradce Králové

 

ZSV

Tereza Svobodová (3.B) -  za reprezentaci školy v republikovém kole Ekonomické olympiády

 

TV

Měchurová Adéla (2AV)- Krajské kolo ve florbale (2.místo), Okr. kolo PR (2.místo), OVOV (Kraj.kolo 1.místo + postup na republiku).

Adéla Sztoláriková (VIIA) - členka florbalových družstev V. a VI. kategorie 3. a 2. místo v krajských turnajích, opora atletického družstva - získala nejvíce bodů do celkového pořadí v krajském kole atletického poháru

 

CH

Lang Matěj (2.A) - 1. místo v krajském kole Chemické olympiády a 5. místo v Chemiklání (soutěž družstev) 

Martin Kaplánek (IV.A) -  1. místo v okresním kole a 4. místo v krajském kole Chemické olympiády

Z

Martin Kaplánek – 1. místo v KK ZO + 1. místo v RK Eurorébus

Tomáš Vomlela, Jan Moravík - 1. místo v RK Eurorébus

 

M+Fy

Anna Salavcová (5AV)

Za 1. místo v krajském kole FO D

za 2. místo v krajském kole soutěže Matematický klokan

za 4. v krajském kole Matematické olympiády kategorie C

    

Hana Salavcová (5AV)

za 1. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie C

za 1. místo v krajském kole soutěže Matematický klokan

 za 2. místo v krajském kole FO kategorie D

                                                                                     

Šabaka Libor (6AV)

za 1. místo v krajském kole Matematické olympiády kategorie B

 za 2. místo v krajském kole Fyzikální olympiády kategorie C

12. místo v mezinárodní soutěži Fyziklání

 

Fedorko Lukáš (1AV)

1. místo okresní kolo MO 18bodů z 18

1. místo okresní kolo Pythagoriády

1. místo v celostátní kvalifikaci soutěže Pangea

23. místo v národním kole Pangea

 

Kašpar Vojtěch (3AV)

1. místo okresní kolo Pythagoriády

2.-4. místo okresní kolo MO

14. místo v národním kole Pangea

Za 1. místo v okresním kole FO F

 

Matyáš Hřebík (2AV)

8. místo v ústředním (národním) kole Astronomické olympiády

1. místo okresní kolo Pythagoriády

3. místo v okresním kole Archimediády

 

Fotogalerie - Žlutá ponorka 2019

Jste zde: Home Různé Žluté ponorky 2019 aneb Závěr školního roku