gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Jaro Evropy a naše škola

Jako každý rok je jaro v přírodě doprovázeno Jarem Evropy, o kterém jsme již na našich stránkách psali. Je stále ještě možné posílat své příspěvky na webové stránky www.springday2009.net / přes paní Kadlecovou, nebo kteréhokoliv učitele, který se zaregistruje. /

Až do dnešního dne poslala naše škola 14 příspěvků do zeměpisné části soutěže- Leaflet- Představ Evropu, o které se postarali studenti kvarty A a tercie A. Ve spolupráci paní učitelky Hany Homolové, Margity Abrmanové a Naděždy Kadlecové vznikl příspěvek sekundy B – BAVOROV. Jedná se o představení písně dalším obyvatelům Evropy. Studenti píseň nazpívali, ilustrovali a přeložili do angličtiny. Vše je uloženo ve formátu Photostory 3.    http://www.youtube.com/watch?v=tZy_gHRSbic

I sekunda A připravuje příspěvek Náchodský zámeček, který bude dokončen příští týden. Soutěž je stále ještě otevřena všem zájemcům. Kdo se bude chtít zapojit, přijďte se poradit.

 

 

Jste zde: Home Různé Jaro Evropy a naše škola