tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2017 - KRAJSKÉ KOLO

Do krajského kola logické olympiády, které se konalo 3.11.2017 v Liberci, postoupilo z našeho gymnázia 13 studentů.

V pátek ráno, v čase, kdy naši soupeři ještě spali a nabírali sílu, jsme vyrazili do Liberce. V kategorii B naši školu reprezentovalo sedm a v kategorii C šest studentů.

Krajské kolo se konalo v budově G TUL. Skládalo se ze dvou různých částí a tak bylo časově náročné. Organizátoři se o účastníky postarali i o přestávkách. Připravili spoustu logických stolních her a studenty TUL, kteří vždy ochotně pomohli s pravidly.

Vyhlašování výsledků začalo po druhé hodině a přineslo nám obrovskou radost. Terka Baštová z VIII.B, Andulka Salavcová z IV.A a Hanka Salavcová z IV.A se umístily mezi prvními deseti ve své kategorii.

Úspěch to byl obrovský. Terka Baštová se v nejvyšší kategorii C umístila na místě osmém. Andulka Salavcová v kategorii B na místě čtvrtém a .....

Hanka Salavcová v kategorii B na místě třetím, což znamená, že MÁME OPĚT ZÁSTUPCE V CELOSTÁTNÍM KOLE LOGICKÉ OLYMPIÁDY !!!

Všem třem ještě jednou gratuluji a všem účastníkům děkuji.

Všichni budeme Hance 27.11. držet palce. Hodně štěstí.

Jitka Gabrielová

Jste zde: Home Soutěže a olympiády LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2017 - KRAJSKÉ KOLO