tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Krajské kolo olympiády ze španělštiny

Před jarními prázdninami proběhlo v Liberci krajské kolo soutěže ve španělském jazyce, kde ani letos nechyběli studenti z naší školy.

V konkurenci 12 soutěžících se Martin Legeza z 1.B umístil na 8. místě a Ondra Baborák ze septimy B obsadil úžasné 4. místo (od pomyslné bronzové medaile ho dělila ztráta pouhého půl bodu).

Jako úplní začátečníci si původně jeli soutěž jen tak vyzkoušet s vědomím, že se v této kategorii utkají se studenty, kteří se španělštině věnují třeba i třetím rokem. Svou přípravu tedy rozhodně nepodcenili a jejich výkon je jedním slovem obdivuhodný.

Oběma studentům srdečně blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme, aby jim španělština byla i nadále zdrojem radosti a potěšení.

Mgr. Eva Angolaresová

Jste zde: Home Soutěže a olympiády Krajské kolo olympiády ze španělštiny