tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Veni vidi vici

Tak bychom mohli stručně charakterizovat víkendovou účast studentek sexty A v krajském kole ekologické olympiády, které se konalo ve dnech 20. - 22. dubna v Zákupech.Tuto soutěž v minulých letech zcela ovládlo družstvo GČL ve složení Paulík, Klimeš, Kašpar/Volejník, když čtyřikrát zvítězili v krajském kole a následně vybojovali v národním kole 6., 2. a 4. místo. Je potěšující, že naše sextánky navázaly na předchozí úspěchy chlapců a prodloužily tak vítěznou sérii v krajských kolech Libereckého kraje.

Trojice dívek ve složení Nikola Malinská, Hana Schauerová a Adéla Sztoláriková si s tématem letošního ročníku  „dřeviny rostoucí mimo les“ poradila více než dobře. V soutěži, která se skládala ze tří částí (test, poznávačka a praktický úkol) získaly ve všech třech blocích nejvíce bodů a s přehledem zvítězily. Naše studentky teď čeká národní kolo, které se uskuteční začátkem června v Praze. Pěkného výsledku dosáhlo i družstvo studentek kvinty A (Bianka Lusková, Mirka Perutková, Anežka Marková), které skončilo na 4. místě.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy, postupujícím přejeme hodně úspěchů v národním kole.
Lenka Tulková

Jste zde: Home Soutěže a olympiády Veni vidi vici