Postup do NÁRODNÍHO KOLA

Ve dnech 26. – 28. dubna se konalo v Hejnicích krajské kolo Ekologické olympiády. Soutěž se tradičně skládala ze tří částí (test, poznávačka a praktický úkol), které vycházely z letošního tématu „management v ochraně přírody“. S tímto nelehkým tématem si naše studentky poradily více než dobře.

Trojice dívek ve složení Nikola Malinská, Hanka Schauerová a Adéla Sztoláriková vyhrála a postupuje do národního kola, které proběhne koncem června v Jihomoravském kraji. Jen tři body za nimi skončilo družstvo z kvinty A – Amálka Halamová, Anička Schacherlová a Veronika Vondráčková (soutěže se děvčata účastnila poprvé). Pěkného výsledku dosáhlo i družstvo dívek ze sexty A  - Bianka Lusková, Mirka Perutková, Anežka Marková, které se umístilo na 3. místě. Přikládáme výsledkovou listinu, aby bylo zřejmé, že se soutěže účastnili i studenti jiných škol :) .

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy, postupujícím přejeme hodně úspěchů v národním kole.
Lenka Tulková

Jste zde: Home Soutěže a olympiády Postup do NÁRODNÍHO KOLA