EKOKŘEČCI vezou z „národního kola“ bronz !

V týdnu od 17. - 22. června  se sjeli do Vanova v blízkosti Telče vítězové krajských kol soutěže Zlatý list (15 týmů mladších, 14 týmů starších). Liberecký kraj v obou kategoriích reprezentovali studenti naší školy (z přírodovědného kroužku Ekokřečci).

Po celý týden zde mohli účastníci navštěvovat nejrůznější přírodovědné exkurze a přednášky. V pátek jednotlivé týmy prověřila soutěžní stezka. Čekalo je 11 stanovišť + průběžná poznávačka přírodnin po trase. K získaným bodům ze stezky byly ještě přičteny body za „práci pro přírodu“. Konečné výsledky nás velmi potěšily. Po sečtení bodů jsme se dozvěděli, že se ani letos nevrátíme domů bez medaile - tým mladších se v nabité konkurenci radoval ze třetího a tým starších z šestého místa.

Za vynikající reprezentaci školy děkujeme studentům
I.A (mladší) : Míše Hrabalové, Kačce Krejčové, Uly Novákové , Kačce Policerové, Pavlu Prokopovi, Sandře Schacherlové
III.A (starší) : Alence Dudkové, Aničce Jonášové, Alence Hluštíkové, Štěpánu Kašparovi, Vojtovi Kašparovi, Dáše Suché

Lenka Tulková

Jste zde: Home Soutěže a olympiády EKOKŘEČCI vezou z „národního kola“ bronz !