Děvčata z tercie opět reprezentují gymnázium

Studentky z tercie se na jaře zúčastnily dalších sportovních soutěží.

Děvčata nejdříve vytvořila družstvo na volejbal. Na okresní kolo družstvo odjíždělo na „zkušenou“, protože pro většinu dívek to byla první volejbalová utkání. V kategorii byly nejmladší. Přesto mohly být spokojené – obsadily 3. místo.

Školu reprezentovaly tyto studentky: Markéta Šorfová, Kamila Mandová, Dominika Nováčková, Berenika Fišerová, Eliška Mojteková, Veronika Pánková, Kateřina Michalíková.

V této třídě se našla i děvčata, která mají ráda atletiku. Okresního kola Poháru rozhlasu se z tercie zúčastnila Marina Holubová, Bára Košťálová, Eliška Mojteková, Dominika Nováčková, Veronika Pánková, Markéta Šorfová a z kvarty Veronika Pantoflíčková. V soutěži atletky vybojovaly 8. místo.

Alena Mayová

Jste zde: Home Sport Děvčata z tercie opět reprezentují gymnázium