gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Okresní a krajské kolo Středoškolského atletického poháru

   Dne 24. 9. 2019 Gymnázium Česká Lípa pořádalo okresní kolo Středoškolského atletického poháru. Závody se konaly na Městském stadiónu u Ploučnice a v jednotlivých atletických disciplínách zde soutěžilo téměř sto závodníků. S náročnou organizací pomohli i někteří studenti naší školy, a proto jim patří poděkování za přispění k hladkému průběhu sportovní soutěže.

   Do soutěže vyslalo Gymnázium Česká Lípa družstva dívek i chlapců. Po konečném sčítání bodů získaných v jednotlivých disciplínách dívky se  6 920 body  obsadily 1. místo a postoupily do krajského kola. Chlapci skončili na místě třetím.

   Krajské kolo proběhlo 3. 10. 2019 v Turnově. Závody poznamenalo velmi nepříznivé počasí, téměř celé dopoledne pršelo a foukal studený vítr. I za těchto podmínek se děvčata snažila podávat co nejlepší výkony.  Adéla Sztoláriková, Jasmine Goda, Aneta Kuchařová a Aneta Pertlová si dokonce vytvořily nové osobní rekordy. Za velké konkurence ostatních atletek obsadilo naše družstvo 6. místo.

   Gymnázium Česká Lípa reprezentovaly studentky: Kateřina Králová, Mirka Perutková, Anna Skočovská, Adéla Sztoláriková, Nikola Soukupová, Marie Mitáčová, Alena Měchurová, Vanesa Pojerová, Jasmine Goda, Dominika Nováčková, Aneta Kuchařová, Aneta Špeldová, Lucie Hadravová, Marina Holubová, Aneta Pertlová, Barbora Králová

   Chlapci nastoupili ve složení: Jiří Liška, Vít Nováček, Josef Zátka, Richard Šulc, Ondřej Cmund, Jakub Pitoňák, Jiří Dlouhý, Antonín Stárek, Bjorn Wassem, Jan Kopřiva, Daniel Vosádka

 

 

 

Jste zde: Home Sport Okresní a krajské kolo Středoškolského atletického poháru