gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Lyžařský kurz - II.A

První týden v březnu 2009 jsme vyrazili se sekundou A na lyžařský výcvik do Pece pod Sněžkou. O kurzu napsal David Tichý:

 hory.jpg

Zatímco na Českolipsku už bylo nefalšované jaro, v Krkonoších vydrželo pro lyžařský výcvikový kurz II.A sněhu dost. Byli jsme ubytováni v malé chatce Sněžná sova umístěné na svahu Černé hory nad Pecí pod Sněžkou.

Sjezdovky nebyly nijak zvlášť plné, takže se nám jezdilo dobře a doufejme, že obě lyžařská i jedno snowboardové družstvo naučil pedagogický doprovod ve složení paní Blažková, pan Landa a pan Mestek lyžovat dobře. S běžkami už to bylo horší, valná většina třídy na těch úzkých prohnutých tyčkách v životě nestála. Celodenní výlet na Černou horu ovšem přežili všichni. Počasí bylo docela proměnlivé, ale i lyžování v mracích bylo velmi zábavné. Po týdenním pobytu na horách se všichni vraceli naplněni vesměs pozitivními zážitky.

David Tichý

 

prednasky.jpga_zase_prednaska.jpghuraaa_na_sjezdovku.jpghuraaa_na_bezky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

holky_zpivaji.jpgmuzou_za_to_holky.jpg nas_pokoj_-kluci.jpgnas_pokoj_-_holky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ucitele_a_mariasek.jpgspoluzacka_zachranuje_spoluzaka.jpgna_bezkach.jpgci_to_jsou_botky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jste zde: Home Sport Lyžařský kurz - II.A