Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 4. prosince pořádáme Den otevřených dveří pro veřejnost, rodiče, ale především pro zájemce o studium, tedy pro žáky z pátých a devátých tříd základních škol.

Studenti provedou návštěvníky v době od 10 do 16 hodin budovou, nahlédnou s nimi do odborných učeben, seznámí je se školními aktivitami a rádi a upřímně zodpovědí případné dotazy. Kromě prohlídky školy je pro zájemce od 16.00 hodin připravena též beseda s ředitelem školy Mgr. Stanislavem Mayem, která se bude týkat především učebních osnov a studijních možností. V této oblasti se pro studenty prvních ročníků od školního roku 2009 – 2010 chystají významné novinky. Čtyřletý studijní cyklus zahájí výuku podle školního vzdělávacího programu, který bude obsahovat četné změny oproti stávajícím osnovám, bude zohledňovat státní maturity a samozřejmě umožňovat profilaci studentů výběrem vyučovacích předmětů (a to především v maturitním ročníku) podle jejich dalších studijních záměrů.

Také v osmiletém studijním cyklu plánujeme pro další školní rok výraznou změnu – studenti se budou již od primy učit dva cizí jazyky. V jazyce německém budeme rovněž nabízet možnost získat během studia tzv. Deutsches Sprachdiplom. Další či podrobnější informace přímo na besedě.

Přijďte se do naší školy podívat, rádi vás uvidíme!

H.Paszeková

Jste zde: Home Sport Různé Různé Den otevřených dveří