gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Anglický jazyk

Olympiády v anglickém jazyce

Připomínáme všem zájemcům, že příští týden již začínáme soutěžit v konverzačních dovednostech v anglickém jazyce, zatím v kategorii těch nejmladších.

Níže uvádíme přehled termínů, požadavků a hodnotících komisí pro jednotlivé kategorie.

Zájemci se přihlásí k účasti u svých vyučujících a v termínu konání dostaví do příslušných učeben:

Číst dál...

Konverzace AJ – výběr seminářů

Hodiny konverzace v AJ ve čtvrtém ročníku a v oktávách budou v příštím školním roce realizovány formou výuky ve čtyřech skupinách. Studenti v těchto skupinách budou připravováni na ten typ maturity, který si zvolí, tedy buď na státní, či školní (profilovou) zkoušku.

Číst dál...

Tercie na návštěvě představení mezinárodního divadla BEAR

Dne 8. 4. 2015 navštívilo Českou Lípu americké divadlo Bear. Na dopoledne se tělocvična ZŠ Partyzánská změnila v hlediště a žáci měli možnost shlédnout dvě představení. Druhé představení - pro žáky sedmých až devátých tříd - mělo pomoci dětem pochopit nelehkou gramatiku - předpřítomný čas.

Číst dál...

FCE přípravný a konzultační kurz

Gymnázium Česká Lípa otevírá od dubna 2015 přípravný a konzultační kurz, který by měl studentům napomoci ke složení FCE certifikátu.

Tento kurz je zřízen pro studenty, kteří mají zájem o procvičení dovedností potřebných ke složení certifikátu FCE, a to v podzimním termínu 2015. Kromě procvičování klíčových dovedností a zkoušení cvičných testů budou studenti seznámeni s formálním obsahem zkoušky, častými chybami, radami k úspěšnému složení zkoušek atd.

Číst dál...

Materiály Mgr. N. Kadlecové pro Aj - nižší gymnázium

https://sites.google.com/site/anglictinagympl/

Jste zde: Home Studium Pro studenty Informace z výuky v předmětech Anglický jazyk