tel: 487 829 101; fax: 487 829 152; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Zeměpis

Školní kolo zeměpisné olympiády

V úterý 2. 2. 2010 od 13.00 hod. (do 14.15) se koná školní kolo zeměpisné olympiády pro všechny kategorie.

Zájemci se mohou přihlásit do čtvrtka 28. 1. u svých vyučujících zeměpisu. Bližší podrobnosti jsou vyvěšeny na nástěnce u suplování.

Školní kolo zeměpisné olympiády

V pondělí 2. února se od 13. 00 hod. koná školní kolo zeměpisné olympiády. Přihlášky nejpozději do čtvrtka 29. ledna u svých učitelů zeměpisu nebo v kabinetu Z-D ve 4. patře.

Bližší informace jsou na letácích – nástěnka se suplováním nebo nástěnka u učebny Z-D

Přípravný kurz z geografie 2009

Přípravný kurz je určen zejména uchazečům o studium geografie na Přírodovědecké fakultě UK v Praze, dále pak uchazečům o studium jiných oborů u nichž je součástí přijímací zkoušky zkouška z geografie/zeměpisu, základů společenských věd či všeobecného základu (např. na právnické či filozofické fakulty, fakultu sociálních věd či humanitních studií, ekonomické fakulty).

Více: ZDE

Peru - beseda

V pátek 5. prosince se od 14 h koná v učebně chemie beseda s promítáním o Peru. Všichni zájemci o tuto zajímavou jihoamerickou zemi jsou srdečně zváni.

7 PŘÍRODNÍCH DIVŮ SVĚTA

Pokud se chcete zapojit do celosvětové ankety o zvolení 7 přírodních divů světa, podívejte se na stránku :

Jste zde: Home Studium Pro studenty Informace z výuky v předmětech Zeměpis