gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Úspěchy studentů

Studenti byli oceněni představiteli Libereckého kraje

Ve středu 12. prosince se v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje konalo slavnostní předávání odměn pro nejlepší účastníky celostátních kol soutěží a žáky, kteří úspěšně reprezentovali náš kraj v soutěžích mezinárodních. Celkem bylo oceněno 25 žáků.

Číst dál...

Jiří Liška opět výborně reprezentoval v šachu

Od 19. do 31. října se v Porto Carras v Řecku konalo šachové Mistrovství světa v mládežnických kategoriích od 14 do 18 let, kterého jsem se měl možnost účastnit.

Chtěl bych vyzdvihnout pořadatele, kteří již s pořádáním podobných akcí měli zkušenosti, vše zvládli výborně a hráči neměli žádné výtky kvůli organizaci.

Číst dál...

Francouzštináři převzali mezinárodní certifikáty Delf A2 – B2

V pátek 23. 3. 2018 jsme s potěšením předali sedmi studentům naší školy doklady o složení zkoušky z francouzštiny – mezinárodní certifikáty Delf  úrovní A2 – B2. Naše škola patří mezi tři střední školy v kraji, kde je možné složit mezinárodní zkoušku z francouzštiny Delf scolaire, která je určena žákům základních a středních škol.

Číst dál...

Jiří Liška druhý na MČR

 Jako každoročně byl druhý březnový týden vyčleněn pro Mistrovství ČR v mládežnických kategoriích v šachu. Od roku 2009 je tato akce pořádána pravidelně na stejném místě – v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Toto desáté mistrovství ČR na stejném místě bylo také desátým mistrovstvím, kterého se zúčastnil Jiří Liška, student sexty českolipského gymnázia a hráč 1.Novoborského ŠK.

Číst dál...

Poprvé certifikáty Ösd na škole!

Studenti naší školy mohou využít bezplatné přípravy ke zkoušce z německého jazyka Österreichisches Sprachdiplom (Ösd). Obdržením diplomu získávají studenti oficiální osvědčení, které potvrzuje jejich jazykové znalosti na úrovni B2 dle platného Evropské referenčního jazykového rámce. Zájem studentů o vykonání jazykové zkoušky vyplývá s potřeby uplatnění se na trhu práce, rovněž úspěšné složení zkoušky má váhu při přijímacím řízení na řadě vysokých škol.

Číst dál...

Jste zde: Home Úspěchy studentů