gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

Naši žáci mezi nejlepšími v Libereckém kraji

Ve středu 4. listopadu proběhla v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje slavnost spojená s předávání cen žákům základních a středních kol, kteří náš kraj nejlépe reprezentovali v celostátních  či mezinárodních soutěžích. Ceny předávali především hejtman Martin Půta a radní pro rezort školství Alena Losová, případně další členové Rady LK či zastupitelstva.

Z naší školy porota k ocenění a finanční odměně vybrala dva studenty. Jsou jimi Ludvík Kašpar ze septimy A - vítěz krajských kol biologické a chemické olympiády a držitel stříbrné medaile z evropské biologické olympiády - a Petr Paulík ze septimy B, který získal 3. místo v celostátním kole konverzační soutěže v německém jazyce. Ještě jednou jim tímto blahopřejeme k dosaženým úspěchuům i ke krajskému ocenění.

 

Jste zde: Home Úspěchy studentů Naši žáci mezi nejlepšími v Libereckém kraji