Dovedete vyfotografovat ČAS?

Studenti kvarty A a kvarty B to dokázali. Laura Porubcová, Barbora Zákutná, Matyáš Mařas a Michal Ondrůj získali za své fotografie první místo a dvě čestná uznání v kategorii žáků do 15 let, a to ve fotografické soutěži vyhlašované každoročně Podještědským Gymnáziem v Liberci. Snímky do soutěže vytvořili žáci v rámci volitelného předmětu výtvarné techniky. První cena - stativ bude k dispozici při fotografování v předmětech výtvarné techniky a výtvarná výchova.

30. března proběhla slavnostní vernisáž ve fotogalerii obchodního domu Plaza v Liberci. Soutěžní i oceněné fotografie si zde můžete prohlédnout do konce dubna, výstava je přístupná veřejnosti. Poté se konalo slavnostní předávání cen a divadelní představení v libereckém Malém divadle. Soutěže se zúčastnili studenti gymnázií Euroregionu Nisa z České republiky, Polska a Německa. Letošním tématem byl ČAS.

Nabízíme též ukázky našich soutěžních prací.

Margita Abrmanová

Jste zde: Home Úspěchy studentů Dovedete vyfotografovat ČAS?