Studenti byli za své výsledky oceněni představiteli Libereckého kraje

V úterý 22. října se v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje konalo slavnostní předávání odměn pro nejlepší účastníky krajských kol soutěží a žáky, kteří úspěšně reprezentovali náš kraj v soutěžích celostátních či dokonce mezinárodních.

Naše škola nominovala celkem osm studentů a všechny tyto nominace Rada LK schválila. Oceněni byli tito naši žáci:

Miroslav Hanzelka – absolvent 2013, mezinárodní kola fyzikální olympiády,

Tomáš Novotný - žák VIII.A, úspěchy především v matematických soutěžích včetně mezinárodního kola,

Ludvík Kašpar, Ondřej Volejník (oba z V.A) + Petr Paulík, V.B  – za ekologickou olympiádu a další přírodovědné soutěže,

Jan Kytka – žák V.A, za soutěž v programování,

Petr Myslík – žák V.A, za přírodovědné soutěže,

Jiří Liška – žák II.A, za úspěchy v šachovém sportu.

Ceny spojené též s motivační finanční odměnou předávali hejtman Martin Půta, statutární náměstkyně Zuzana Kocumová a radní pro resort školství Alena Losová.

Jste zde: Home Úspěchy studentů Studenti byli za své výsledky oceněni představiteli Libereckého kraje