City Bound Berlin 2015

Čtyři studenti z našeho gymnázia měli opět možnost strávit týden v Berlíně během období Velikonoc na projektu City Bound Berlin.

Celý projekt byl zaměřen na zážitkovou pedagogiku a aktivní procvičení anglického a německého jazyka. Pobyt byl organizován mělnickým občanským sdružením Tmelník a německou organizací FFA z Berlína. Pobyt byl hrazen z prostředků Erasmus + a studenti platili pouze účastnický poplatek a část nákladů na dopravu.

Jak hodnotí projekt sami studenti? Kamila Budková a Katka Hrdinová z Kvarty B :,, Česko - německý City Bound v Berlíně se nám moc líbil. Podnikali jsme spoustu zajímavých aktivit a hráli jsme mnoho her, při kterých jsem si procvičili svoji angličtinu a němčinu. Několikrát jsme byli přímo v centru Berlína a viděli i spoustu památek. Škoda jen, že to počasí nevyšlo."

Velmi potěšující je, že studenti naší školy byli opět velmi kladně hodnoceni, protože byli velmi dobře jazykově vybaveni a velmi ochotně se zapojovali do všech aktivit. Všem bych tímto ráda poděkovala a pevně doufám, že i další studenti využijí možnosti strávit podobný týden během letních prázdnin na Tenerife, v Berlíně nebo v Praze. Bližší informace budou studentům poskytnuty během hodin anglického jazyka.

Mgr. Martina Šimánková

Jste zde: Home Zahraniční výjezdy City Bound Berlin 2015