,,REACHING THE MOUNTAINS“

Poznávej Evropu akčním způsobem a staň se přitom horolezcem!

Dvě studentky z Kvarty A Veronika Stehlíková a Eliška Povolná dostaly díky skvěle napsanému motivačnímu dopisu v anglickém jazyce možnost se zúčastnit projektu, který je zaměřený na získávání praktických znalostí  z oblasti lezení. Akce se uskuteční v překrásném prostředí italského jezera Garda.

Čekají je outdoorové hry, workshopy a další činnosti, během kterým  poznají lépe nejen samy sebe, ale i své vrstevníky z České republiky, Německa, Rumunska  a Itálie, s nimiž si zábavnou formou procvičí i angličtinu. Projekt, který proběhne  v prvním červnovém týdnu, je organizován občanským sdružením Tmelník. S tímto občanským sdružením již spolupracujeme čtvrtým rokem a za tu dobu se již několik desítek studentů  naší  školy vydalo do evropských zemí pod záštitou programů Mládež v akci a Erasmus +.

Elišce a Veronice gratulujeme a přejeme hodně krásných zážitků!

Mgr. Martina Šimánková

Jste zde: Home Zahraniční výjezdy ,,REACHING THE MOUNTAINS“