City Bound Praha 2016

Sedm studentů z nižšího gymnázia se v posledním březnovém týdnu zúčastnilo mezinárodního projektu  CityBound v Praze..
CityBound  je mezinárodní pobytová akce plná dobrodružných volnočasových aktivit a multikulturního poznávání. Program projektu je založen na principu zážitkové pedagogiky a je veden zkušenými lektory. Vedle těchto her mají děti rovněž možnost si procvičit hravou formou angličtinu a další jazyky. Projekt je plně hrazen z evropského fondu Erasmus +.

Jaké byly bezprostřední dojmy  našich studentů?

,,Celý projekt jsme si neuvěřitelně užili, účastníci z Německa a z Čech byli neuvěřitelně milí a přátelští."
,,Velmi často jsme chodili do centra Prahy a hráli společenské hry v parku."
,,Užili jsme si hodně zábavy a odnesli jsme si mnoho vzpomínek, na které budeme s úsměvem vzpomínat."

Pevně věřím, že úspěšná spolupráce  gymnázia a neziskových organizací Tmelník a Brno for you bude fungovat i nadále.
Mgr. Martina Šimánková
Jste zde: Home Zahraniční výjezdy City Bound Praha 2016