gym-cl.cz

Kontaktní informace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, 470 01 Česká Lípa

sekretariát: +420 487 829 101; gsm: 725 362 335 (7:00 - 15:30)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; GSM brána: 602 220 625 , 775 869 439, ID DS: pfgkkf5

CityBound Berlin 2016

  Pět studentů z tercie  v  termínu 31.října - 5.listopadu odjelo na akci CityBound v Berlíně. Pro děti byly připraveny outdoorové zážitkové hry, ,workshopy a další činnosti, během kterých lépe poznaly své vrstevníky z Německa. Studenti rovněž měli možnost si zábavnou formou procvičit angličtinu a němčinu. Projekt City Bound byl hrazen z  grantu EU Erasmus +. 

Účastníci se spolupodíleli pouze menší finanční částkou. Program akce byl založen na principu zážitkové pedagogiky a byl veden zkušenými lektory. Projekt byl organizován pouze pro deset dětí z celé České republiky a je velikým úspěchem, že se mezi ně dostalo pět studentů z naší školy.  Projekt se uskutečnil ve spolupráci naší školy a občanského sdružení Brno for you


Jak hodnotí projekt sami účastníci:
 
,,Více si věřím v angličtině a nebojím se mluvit."
,,Všichni jsme si to užili."
,,Dělali jsme spoustu zajímavých věcí, získal jsem cenné zkušenosti, zlepšil jsem si angličtinu a poznal jsem Berlín.."
,,Němci mě překvapili, nebyli nafoukaní, byli super."
,,S vedoucími byla neskutečná legrace."
,,Permanetně jsem mluvil anglicky."
Amálce Halamové, Honzovi Kopřivovi, Filipovi Machačovi, Veronice Vondráčkové a Aničce Schacherlové děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
 
Mgr. Martina Šimánková
Jste zde: Home Zahraniční výjezdy CityBound Berlin 2016