Citybound Praha 2017

9. dubna - 16. dubna proběhl v Prahe mezinárodní projekt  Citybound, kterého se naši studenti zúčastňují již čtvrtým rokem. Citybound je mezinárodní pobytová akce plná dobrodružných volnočasových aktivit a multikulturního poznávání. Program projektu je založen na principu zážitkové pedagogiky a je veden zkušenými lektory. Děti mají i rovněž možnost si procvičit hravou formou angličtinu a další jazyky. Projekt je plně hrazen z evropského fondu Erasmus+.

aké byly bezprostřední dojmy čtveřice  našich studentů?

,,V neděli jsme vyjeli do Prahy, abychom se zúčastnili projektu Citybound. Prvotní rozpaky se rychle rozplynuly a už od začátku jsme si s dalšími lidmi, jak z Česka, tak z Německa a Slovenska užili spoustu zábavy. Ostatní účastníci i vedoucí byli zkrátka skvělí a spolu jsme prožili úžasný týden v krásné Praze, ze kterého máme skvělé vzpomínky a zážitky. Všichni nám chybí a jsme moc vděční neziskové organizaci Brnoforyou, že nám umožnil prožít tento skvělý týden."

Filipovi Machačovi, Janě Simulíkové, Alžbětě Kafkové a Anně Phamové z 3AV  děkujeme za vzornou reprezentaci školy .

Mgr. Martina Šimánková
Jste zde: Home Zahraniční výjezdy Citybound Praha 2017